AT17LV002-10TQU
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
AT17LV002-10TQU
Category : Integrated Circuits (ICs) Memory Configuration PROMs for FPGAs
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Series : -
DigiKey Programmable : Verified
Supplier Device Package : 44-TQFP (10x10)
Mfr : Microchip Technology
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Memory Size : 2Mb
Voltage - Supply : 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
Programmable Type : Serial EEPROM
Package / Case : 44-TQFP
Base Product Number : AT17LV002
Description : IC FPGA EEPROM 2M 10MHZ 44TQFP